BestLife

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-02-18 21:05:39

Podhal
Administrator
Dołączył: 2016-02-18
Liczba postów: 4
Windows 8.1Firefox 43.0

Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Witam dzisiaj z przyjemnością otwieram rekrutacje na moderatora. Powodzenia! [sred])


Wzór:

Login:
Nick:
Wiek:
Dlaczego ty?:
Staż na serwerze:
Dlaczego Moderator?:
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych):
Coś o sobie?:

Jest tylko jedno miejsce! Trzymam kciuki !
Podania składamy do czasu nie określonego

Offline

#2 2016-02-18 21:17:38

XarDax
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-18
Liczba postów: 1
WindowsChrome 46.0.2486.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Login: Creatywny
Nick: XarDax
Wiek:14 lat
Dlaczego ty?: Ponieważ jestem miły nie bulwersuję się i przede  wszystkim nie jestem agresywny.
Staż na serwerze: 1 dzień
Dlaczego Moderator?: Ponieważ najlepiej od niego zacząć mim zdaniem.
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych): Tak oczywiście.
Coś o sobie?: Ćwiczę zapasy gram o 15.00-17.00 19.30-21.00 około [dblpt])

Ocena : Podanie dosyć ciekawe ale niezbyt rozwinięte. Powodzenia następnym razem [dblpt]D

Offline

#3 2016-02-19 17:38:07

Zielus
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-19
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 35.0.2066.68

Odp: Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Login:Zielus
Nick:Zielus
Wiek:14
Dlaczego ty?:Ponieważ miałem swój serwer rpg.
Staż na serwerze: 2tyg.
Dlaczego Moderator?:Ponieważ nie chce mieć admina i moderator mi wystarczy.
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych):Tak.
Coś o sobie?: Cześć ja jestem Oskar i mam 14lat i mieszkam w szczecinie

Ocena: Podanie nie kompletne i można znaleźć tu gołym okiem kłamstwo serwer ma 2dni!!

Offline

#4 2016-02-19 18:10:35

MaoroPL
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-19
Liczba postów: 2
Windows 7Chrome 48.0.2564.116

Odp: Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Login: MaoroPL
Nick: MaoroPL
Wiek: 17
Dlaczego ty?: Opowiem po krótce, nazywam się Marcin, jestem miłym, spokojnym i ogarniętym człowiekiem/graczem. Często na różnego typu serwerach RPG lub nawet w realu pomagam kolegą/koleżanką. Lubię opowiadać kawały i się śmiać. Interesuję się sportem i muzyką. Typ muzyki, której słucham to: Rap, techno (disco polo rzadziej). Jestem chyba z nielicznych, którzy swoje zaangażowanie i ciężką pracę pokładają na rzecz serwera i graczy.
Staż na serwerze: 1 dzień
Dlaczego Moderator?: Tak jak już wspomniałem jestem miły i przyjacielski, ale także i ogarnięty. Lubię pomagać graczom, a w szczególności tym nowym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z serwerami RPG.
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych): Tak, wiem. I dlatego będę poświęcać swój czas na  odpowiadanie graczom i oczywiście będę zarabiać i cieszyć się ze wspólnej gry.
Coś o sobie?: Tak jak wspomniałem jestem miły, przyjacielski, koleżeński... Można by wymieniać i wymieniać. Ale tak jak każdy z Nas nie jestem ideałem. Mam swoje wady, np: jestem leniwy (ale gdy mnie się "zagoni do pracy" to staram się być pilny i uważny). Myślę, że chyba to wszystko co miałem Wam do przekazania. Myślę również o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Pozdrawiam administrację i graczy.
Marcin/MaoroPL

Ocena : Podanie bardzo rozwinięte i inteligentne i możemy zobaczyć że naprawde posiadasz te 17 lat chociaż możemy tu zauważyć powtarzające się słowa np. koleżeński itp. Ale to nie jest lekcja j.pol i chciałbym oświadczyć iż to pozytywne rozpatrzenie jest bardzo prawdopodobne.

Ostatnio edytowany przez MaoroPL (2016-02-19 18:12:03)

Offline

#5 2016-02-19 18:20:04

Podhal
Administrator
Dołączył: 2016-02-18
Liczba postów: 4
Windows 8.1Firefox 43.0

Odp: Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Dodam tutaj podanie Eurocenta ponieważ nie mógł napisać [dblpt]P

Login:Eurocent
Nick:Eurocent
Wiek:16
Dlaczego ty?: Ogarniam komędy, potrafie robic domki, obsługiwac MapEditora , Pilnowac porządku na serwerze
Staż na serwerze: tydzien
Dlaczego Moderator?: Bo Jak Widze jak jakis typol mnie taranuje to mnie do szalu to doprowadza zgłaszam  Bagi WYŁAPYWAŁ BYM CZiterów , (DZIS POW O 2 CZITACH )
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych):TAK
Coś o sobie?:JESTEM CIERPLIWY DO CZASU

Ocena: Bardzo dużo błędów ort Dużo Caps on. Po co ,,Bo Jak Widze jak" Nie dość że widzę piszemy przez ,,ę" to jeszcze z dużej litery [dblpt][slash] Powodzenia następnym razem [sred])


Wiadomość dodana po 20 min 54 s:
Proszę kolejne podanie które ja muszę na forum wkleić [dblpt]P

[2016-02-18 22:00:54] THEGizmo Login:THEGizmo
Nick:THEGizmo
Wiek:15
Dlaczego ty?: bo byłem na 4 serwerach modem i lubię pomagać graczom
Staż na serwerze: tydzien
Dlaczego Moderator? zgłaszam  Bagi mogę pomagać na serwie i umie malować i grafiki
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych):TAK

Ocena: Z kąd słowo bagi nagle zaczyna się dużą literą?? po co ten Caps on w Pomaganiu graczom? Pomagać graczom ??? Niezbyt rozwinięte podanie nie licz na moda ;/

<<<

Offline

#6 2016-02-20 17:11:54

Kosu
Użytkownik
Dołączył: 2016-02-20
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 601.1.46

Odp: Rekrutacja na Moderatora 18.02.16r

Login:.Kosu
Nick:.Kosu
Wiek:16Lat
Dlaczego ty?:Jestem godny polecenia.Wykonuje powierzone mi prace.
Staż na serwerze:1d
Dlaczego Moderator?:Chce zyskać to stanowisko ponieważ usprawni to moja frakcje.
Czy wiesz że moderator musi odpowiadać na wszystkie pytania zadawane przez graczy?(A szczególnie nowych):Tak
Coś o sobie?:Jestem ogarnięty,spokojny,wyrozumiały i pomocny.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
projectempire - internationalarmy - bronmus45 - battlefield4 - bll00ds2115